Jak si ušít polštář ♥️

Do ruky se mi dostal panel 50×50 od Tufka.cz a hned bylo jasné,že z něj bude polštářek s bambulkami. Chvíli mi trvalo si najít čas jej vyrobit. Ale dnešní pochmurná neděle tomu nahrávala.

Pojďte na to se mnou a připravte si: Látkový panel nebo kus látky 52×52. Sakon. 2,2metru bambulek Minky Nit, nůžky, pravítko a pero nebo křídu na látku.

1.panel nažehlete na sakon a obstřihněte okraje aby byly rovné. 2. nachystejte si minky a ustřihněte si dva kusy. 40×52 a 30×52. Oba díly na jedné dlouhé straně obnitkujte a poté založte cca 1.5 cm a prošijte 0.5 cm od kraje. 3.na přední díl našijte bambulky viz obrázek. 4.nyní si vezměte menší díl minky a našijte jej na horní část polštáře. Tato část bude překrývat tu spodní a vytvoří nám hotelové zapínání. Látky máme položené líc na líc. Teď nasijeme větší část, na spodní část polštáře. Části se musí překrývat! 5.po sešití všech částí polštář otočíme na líc a prošijeme 0,5 cm od kraje.

A máme hotovo!❤️ Panel od Tufky mohu opravdu doporučit. Nejen že je krásný a hezky dotvoří interiér, ale navíc je z pevnějšího materiálu a opravdu nádherně se z něj šije.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *